LÖYDÄ LÄHIN OMEGA-MYYMÄLÄSI

Ammattitaitoiset suunnittelijamme palvelevat sinua kaikissa kalusteasioissa seitsemässä myymälässämme, joissa pääset tutustumaan laajaan mallistoomme.

 

Löydät Sinua lähimmän myymälän yhteystiedot alta. Voit varata ilmaisen suunnitteluajan suoraan myymälään tai tulemme mielellämme käymään myös kotonasi.

Suunnittelupalvelumme onnistuu hyvin myös etäpalveluna.

YLIVIESKA

Kauppakatu 8,

84100 Ylivieska

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 08.30 - 16.30

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Jukka Karhukorpi.jpg

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
Jukka Karhukorpi

044 565 4560
jukka.karhukorpi@omegakeittiot.fi

Teemu Hietala.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Teemu Hietala
040 410 4023
teemu.hietala@omegakeittiot.fi

alias.png

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Sari Maunula
044 579 8856
sari.maunula@omegakeittiot.fi

Susanne Heikkinen.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Susanne Heikkinen
044 985 3255
susanne.heikkinen@omegakeittiot.fi

Ari Nieminen.jpg

PROJEKTISUUNNITTELU
Ari Nieminen
050 5969661
ari.nieminen@omegakeittiot.fi

Vesa Teppo.jpg

MARKKINOINTI JA YHTEISÖRAKENTAMINEN
Vesa Teppo
040 825 5102
myynti@omegakeittiot.fi

 

IISALMI

Pohjolankatu 3,

74100 Iisalmi

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 10.00 - 17.00

 

Muina aikoina sopimuksen mukaan. Muista myös etäsuunnittelu!

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Tommi Isosaari.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Tommi Isosaari
040 578 2312
tommi.isosaari@omegakeittiot.fi

 

VANTAA

Talvikkitie 7 G,

(Käynti Kielotien puolelta)

Tikkurila

01300 Vantaa

 

 

Aukioloajat:

Olemme avoinna sopimuksen mukaan.

alias 2.png

SUUNNITTELU JA MYYNTI
044 565 4560
myynti@omegakeittiot.fi

HAAPAVESI

Vanhatie 55,

86600 Haapavesi

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 8.00 - 16.00

Suljettu vk 10.

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Nita Puro.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Nita Puro
0400 653 729
nita.puro@omegakeittiot.fi

SEINÄJOKI

Karvarinkatu 8,

60320 Seinäjoki

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 9.00 - 17.00

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Jari-Pekka Vuorisalo.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Jari-Pekka Vuorisalo
041 317 3362
jpv@omegakeittiot.fi

Sini Soivuori.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Sini Soivuori
040 068 9846
sini.soivuori@omegakeittiot.fi

alias 3.png

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Jouni Ala-Hiiro
050 411 2996
jouni.ala-hiiro@omegakeittiot.fi

KOKKOLA

Koppisentie 3,

67100 Kokkola

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 8.30-16.30

 

Avoinna myös sopimuksen mukaan. Soita rohkeasti, niin sovitaan tapaaminen. Meillä onnistuu myös etäsuunnittelu. Tervetuloa!

 

Vi öppnar under april! Öppet mån-fre 8.30-16.30 eller enligt överenskommelse. Ring gärna för att boka tid. Vi erbjuder även distans planering. Välkommen!

Pia Hovila.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Pia Hovila
040 486 3500
pia.hovila@omegakeittiot.fi

ALAJÄRVI

Keskuskatu 14,

62900 Alajärvi

(Paavolantorin kauppakeskus)

 

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Juha Karhukorpi.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Juha Karhukorpi
040 962 7393
juha.karhukorpi@omegakeittiot.fi

HAAPAVEDEN KALUSTETEHDAS

Haapakoskentie 85,

86600 Haapavesi

alias 3.png

TUOTANTOJOHTAJA JA TOIMITUKSET
Tommi Hietala
040 539 0554
tommi.hietala@omegakeittiot.fi

alias 2.png

ASENNUSPÄÄLLIKKÖ JA ASENNUKSET
Jarkko Marjakangas
050 359 4252
jarkko.marjakangas@omegakeittiot.fi