top of page

LÖYDÄ LÄHIN OMEGA-MYYMÄLÄSI

Ammattitaitoiset suunnittelijamme palvelevat sinua kaikissa kalusteasioissa seitsemässä myymälässämme, joissa pääset tutustumaan laajaan mallistoomme.

 

Löydät sinua lähimmän myymälän yhteystiedot alta. Voit varata ilmaisen suunnitteluajan suoraan myymälään tai tulemme mielellämme käymään myös kotonasi.

Suunnittelupalvelumme onnistuu hyvin myös etäpalveluna.

YLIVIESKA

Kauppakatu 8,

84100 Ylivieska

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 08.30 - 16.30

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

teemu 3_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Teemu Hietala

040 410 4023

teemu.hietala@omegakeittiot.fi
 

annika 2_edited_edited_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI,
MARKKINOINTI

Annika Orre
040 010 3724
annika.orre@omegakeittiot.fi

 

antti 2_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Antti Karhukorpi
040 350 1708
antti.karhukorpi@omegakeittiot.fi

 

alias.png

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Sari Maunula
044 579 8856
sari.maunula@omegakeittiot.fi

 

nita.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Nita Puro
040 065 3729

nita.puro@omegakeittiot.fi



 

Ylivieska

IISALMI

Pohjolankatu 3,

74100 Iisalmi

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 10.00 - 17.00

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

Tommi Isosaari.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Tommi Isosaari
040 578 2312
tommi.isosaari@omegakeittiot.fi

Iisalmi

VANTAA

Talvikkitie 7 G,

(Käynti Kielotien puolelta)

Tikkurila

01300 Vantaa

 

Aukioloajat:

Olemme avoinna sopimuksen mukaan.

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

alias 2.png

Myynnin suorat yhteystiedot
044 565 4560
myynti@omegakeittiot.fi

Vantaa
Seinäjoki

SEINÄJOKI

Karvarinkatu 8,

60320 Seinäjoki

 

Aukioloajat:

ma-pe klo 9.00 - 16.00

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

sini_edited_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Sini Soivuori
040 068 9846
sini.soivuori@omegakeittiot.fi


 

jouni_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Jouni Ala-Hiiro
050 411 2996
jouni.ala-hiiro@omegakeittiot.fi

 

jp_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Jari-Pekka Vuorisalo
041 317 3362
jpv@omegakeittiot.fi


 

Alajärvi

ALAJÄRVI

Keskuskatu 14,

62900 Alajärvi

(Paavolantorin kauppakeskus)

Aukioloajat:

Olemme avoinna sopimuksen mukaan.

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

Juha Karhukorpi.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Juha Karhukorpi
040 962 7393
juha.karhukorpi@omegakeittiot.fi

JYVÄSKYLÄ

Koivurannantie 1 C,

40400 Jyväskylä

Aukioloajat:

Olemme avoinna sopimuksen mukaan.

Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

mikko.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Mikko Tiainen
044 980 7447
mikko.tiainen@omegakeittiot.fi

Saaijärvi

SAARIJÄRVI

Kauppakatu 6,

43100 Saarijärvi

 Aukioloajat:

Ma-ke klo 8.30-16.30

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Keittiösuunnittelijamme alueeseen kuuluu koko Keski-Suomi. Olethan rohkeasti yhteydessä kauempaakin sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

Susanne Heikkinen.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Susanne Kärkkäinen
044 985 3255
susanne.karkkainen@omegakeittiot.fi
 

Kuusamo

KUUSAMO

Kitkantie 18,

(Käynti Vienantien puolelta)

93600 Kuusamo

 Aukioloajat:

Ma-pe klo 8.30-16.30

Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 Olethan rohkeasti yhteydessä kauempaakin sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan!

Mahdollisuus myös etäsuunnitteluun!

PETRA_edited_edited.jpg

SUUNNITTELU JA MYYNTI
Petra Mustonen
040 820 3407
petra.mustonen@omegakeittiot.fi
 

Hallinto

HALLINTO

jukka 4_edited_edited_edited.jpg

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
Jukka Karhukorpi
041 315 1275
jukka.karhukorpi@omegakeittiot.fi


 

Vesa Teppo.jpg

TOIMITUSJOHTAJA
YHTIÖRAKENTAMINEN
Vesa Teppo
040 825 5102

myynti@omegakeittiot.fi

Tuotanto ja toimitukset

TUOTANTO JA TOIMITUKSET

Haapakoskentie 85,

86600 Haapavesi

omegakeittiot_henkilostokuvat_1022_kuvaiidalesell-13_edited.jpg

TUOTANTOJOHTAJA JA TOIMITUKSET
Toimitukset ja ajojärjestely
Tommi Hietala
040 539 0554
tommi.hietala@omegakeittiot.fi

omegakeittiot_henkilostokuvat_1022_kuvaiidalesell-8_edited.jpg

TUOTANTOSIHTEERI
Reklamaatiot ja laskutus
Eija Hietala
040 513 0457
eija.hietala@omegakeittiot.fi

bottom of page