LÖYDÄ LÄHIN OMEGA-MYYMÄLÄSI

Ammattitaitoiset suunnittelijamme palvelevat sinua kaikissa kalusteasioissa seitsemässä myymälässämme, joissa pääset tutustumaan laajaan mallistoomme.

 

Löydät Sinua lähimmän myymälän yhteystiedot alta. Voit varata ilmaisen suunnitteluajan suoraan myymälään tai tulemme mielellämme käymään myös kotonasi.

Suunnittelupalvelumme onnistuu hyvin myös etäpalveluna.

Ylivieska


Kauppakatu 8, 84100 Ylivieska Aukioloajat: ma-pe klo 08.30 - 16.30 Muina aikoina sopimuksen mukaan. Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan! Myyntipäällikkö Jukka Karhukorpi / 044 565 4560
jukka.karhukorpi(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Teemu Hietala / 040 410 4023
teemu.hietala(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Sari Maunula / 044 579 8856
sari.maunula(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Susanne Heikkinen / 044 985 3255
susanne.heikkinen(at)omegakeittiot.fi

Projektisuunnittelu Ari Nieminen / 050 5969661
ari.nieminen(at)omegakeittiot.fi Markkinointi / Yhtiörakentaminen Vesa Teppo / 040 825 5102
myynti(at)omegakeittiot.fi




Iisalmi


Pohjolankatu 3, 74100 Iisalmi Aukioloajat: ma-pe klo 10.00 - 17.00 Muista myös etäsuunnittelu! Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan! Suunnittelu / Myynti Tommi Isosaari / 040 578 2312 tommi.isosaari(at)omegakeittiot.fi




Vantaa


Kuriiritie 23-25, 01300 Vantaa vantaa@omegakeittiot.fi Aukioloajat: ma-pe klo 10.00 - 17.00 la suljettu Muina aikoina olemme auki sopimuksen mukaan. Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan! Suunnittelu / myynti Eva Gorbovski / 050 314 0016 eva.gorbovski@omegakeittiot.fi Jonna Saari / 041 313 9768 jonna.saari@omegakeittiot.fi




Haapavesi


Vanhatie 55, 86600 Haapavesi Aukioloajat: ma-pe klo 8.00 - 16.00 Muina aikoina sopimuksen mukaan. Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan! Suunnittelu ja myynti Nita Puro / 0400653729 nita.puro@omegakeittiot.fi




Seinäjoki


Karvarinkatu 8, 60320 Seinäjoki Aukioloajat: ma-pe klo 9.00 - 17.00 Muina aikoina sopimuksen mukaan. Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan! Suunnittelu / Myynti Jari-Pekka Vuorisalo / 041 317 3362 jpv(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Sini Soivuori / 040 068 9846 sini.soivuori(at)omegakeittiot.fi




Kokkola


Koppisentie 3, 67100 Kokkola Aukioloajat: ma-pe klo 8.30-16.30 Avoinna myös sopimuksen mukaan. Soita rohkeasti, niin sovitaan tapaaminen. Meillä onnistuu myös etäsuunnittelu. Tervetuloa! Vi öppnar under april! Öppet mån-fre 8.30-16.30 eller enligt överenskommelse. Ring gärna för att boka tid. Vi erbjuder även distans planering. Välkommen! Suunnittelu / Myynti Pia Hovila / 040 486 3500 pia.hovila(at)omegakeittiot.fi




Haapaveden kalustetehdas


Haapakoskentie 85, 86600 Haapavesi Tuotantojohtaja ja toimitukset Tommi Hietala / 040 539 0554
tommi.hietala@omegakeittiot.fi Asennuspäällikkö ja asennukset Jarkko Marjakangas / 050 359 4252
jarkko.marjakangas@omegakeittiot.fi




Alajärvi


Keskuskatu 14, 62900 Alajärvi (Paavolantorin kauppakeskus) Olethan rohkeasti yhteydessä sopiaksesi ilmaisen suunnitteluajan! Suunnittelu / Myynti Juha Karhukorpi / 040 962 7393 juha.karhukorpi(at)omegakeittiot.fi